Повнораціонний комбікорм НОРМА plus ™

Вас цікавить, як правильно вирощувати тварин в непромислових масштабах, щоб отримувати продукцію високої якості? Перш за все, потрібно забезпечити збалансоване за всіма показниками харчування.

Домогтися цього з максимальною ефективністю та при найменших витратах дозволяє систематичне використання комбікормів «НОРМА plus», що випускаються та реалізуються на українському ринку компанією ФІДЛАЙФ.

Призначення та асортимент комбікормів «НОРМА plus»

На відміну від спеціалізованої продукції ТМ «Feed&Life» інтенсивної спрямованості, серія комбікормів «НОРМА plus» розроблена з метою застосування у фермерських та приватних господарствах невеликого розміру, де практикуються програми спрощеного вирощування та відгодівлі домашніх порід тварин і птахів.

Повний асортимент продуктів ТМ «НОРМА plus», представлений в наявності фірмового складу-магазину, а також в каталозі інтернет-магазину ФІДЛАЙФ, включає в себе 4 різновиди, орієнтовані на такі категорії домашніх тварин і птахів, як:

Виходячи з віку або вагових показників тварин чи птахів у кожній із серій ви зможете підібрати відповідний тип комбікорму. Таким чином буде в раціональний спосіб вирішено ключове завдання зі складання повнораціонного меню для особин різного виду.

У чому переваги продуктів ТМ «НОРМА plus»

З точки зору співвідношення ціни та якості випускаються ФІДЛАЙФ комбікорми «НОРМА plus» є кращими на українському ринку завдяки тому, що:

Вигідне замовлення продукції «НОРМА plus» оптом і в роздріб

Залежно від ваших особистих потреб замовити продукцію ТМ «НОРМА plus» з каталогу інтернет-магазину ФІДЛАЙФ можна як оптовими, так і роздрібними партіями. Оперативна доставка здійснюється за допомогою логістичної та поштової служб по всій території України.

Для наших постійних клієнтів передбачені вигідні знижки та спеціальні пропозиції. Приєднуйтеся до покупців комбікормів «НОРМА plus» на постійній основі - і ви залишитеся задоволені умовами співпраці з нами та результатами застосування даної серії високоякісної продукції.