Купити корм для качок і гусей НОРМАplus™

Голосів:

В наявностi
НПК 21-1. Старт для молодняка водоплавающей птицы, 0-3 недели

НПК 21-1. Старт для молодняку водоплавних птахів, 0-3 тижні

Ціна:
358.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
НПК 22-1. Откорм для водоплавающей птицы, 4-8 недель

НПК 22-1. Відгодівля для водоплавних птахів, 4-8 тижнів

Ціна:
325.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Складаєте меню основного раціону харчування для качок або гусей? В такому випадку обов'язково включіть до нього збалансований комбікорм ТМ «НОРМА plus» від компанії ФІДЛАЙФ.

Продукція цієї торгової марки встигла добре зарекомендувати себе у постійних клієнтів - приватних та фермерських господарств, які отримують можливість купувати в нас товари за вигідними цінами.

Який комбікорм пропонує ФІДЛАЙФ для качок та гусей

До питання вибору меню для качок та гусей потрібно підходити серйозно, оскільки від якості раціону залежить не тільки стан здоров'я, а також швидкість набору ваги, приріст живої маси та смакові якості м'яса представників водоплавних. У свою чергу, вгодованість птахів впливає на несучість качок і гусей.

В компанії ФІДЛАЙФ ви можете придбати:

Кожне найменування комбікормів розроблено під потреби качок і гусей певного віку в надходженні достатньої кількості поживних речовин, що виключає їх недолік в організмі або передозування.

Чим добрі комбікорми для водоплавної птиці ТМ «НОРМА plus»

Розроблені фахівцями ФІДЛАЙФ комбікорми ТМ «НОРМА plus» для птахів сімейства водоплавних, вирощуваних в домашніх умовах, характеризуються такими перевагами:

За рахунок правильної рецептури комбікормів «НОРМА plus» забезпечується висока засвоюваність та економне витрачання кормових сумішей.

Зручний замовлення комбікормів для качок та гусей «НОРМА plus»

Щоб недорого купити комбікорм для водоплавної птиці з кращими характеристиками на українському ринку, заходьте до інтернет-магазину ФІДЛАЙФ. Тут ви зможете швидко оформити замовлення в будь-який зручний для вас час, вказавши відповідний спосіб доставки по Україні. Або скористатися інформацією з розділу «Контакти» і зв'язатися з менеджерами нашої компанії для замовлення комбікорму для качок та гусей «НОРМА plus» за телефоном.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5