Купити корм для несучок НОРМАplus™

Голосів:

В наявностi
НПК 1-25. Для кур-несушек продуктивного периода, 46-80 недель

НПК 1-25. Для курей-несучок продуктивного періоду, 46-80 тижнів

Ціна:
298.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
НПК 2-6. Старт для цыплят кур-несушек, 0-8 недель

НПК 2-6. Старт для курчат курей-несучок, 0-8 тижнів

Ціна:
367.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
НПК 3-4. Гроувер для молодняка кур-несушек, 9-16 недель

НПК 3-4. Гроувер для молодняку курей-несучок, 9-16 тижнів

Ціна:
301.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Шукаєте, де купити недорогий комбікорм для курей-несучок в Україні? Тоді заходьте в інтернет-магазин компанії ФІДЛАЙФ, яка спеціалізується на випуску продукції як для інтенсивного вирощування тварин і птахів, так і для спрощеного. Зокрема, комбікорми, які випускаються під ТМ «НОРМА plus», призначені якраз для індивідуальних або невеликих фермерських господарств.

Асортимент комбікормів для курей-несучок ТМ «НОРМА plus»

Серія комбікормів для курей-несучок «НОРМА plus», які пропонує компанія ФІДЛАЙФ, включає в себе три найменування, кожне з яких розроблено з урахуванням вікових особливостей птиці:

Готові кормові суміші реалізуються в ламінованих закритих мішках вагою 25 кг як на палетах, так і без них. При створенні кожного типу комбікормів для курей-несучок «НОРМА plus» наукові співробітники ФІДЛАЙФ керувалися результатами світових досліджень, спрямованих на встановлення взаємозв'язку між годуванням курей-несучок та рівнем їх несучості.

 

Ідеальні комбікорми для курей-несучок «НОРМА plus»

Комбікорми «НОРМА plus» демонструють високу ефективність при використанні в програмах годівлі курей-несучок завдяки своїм складом, який характеризується так:

З придбанням і включенням в раціон курей-несучок комбікормів «НОРМА plus» з самого раннього віку, а також при дотриманні правильного режиму харчування ваш птах буде нестися круглий рік.

Як замовити комбікорм для курей-несучок «НОРМА plus»

Найзручніший спосіб для покупки якісних комбікормів «НОРМА plus» оптом і в роздріб - через замовлення в інтернет-магазині ФІДЛАЙФ безпосередньо від виробника. Також ви можете зв'язатися по телефону з менеджером відділу продажів та уточнити наявність комбікорми для курей-несучок в потрібній вам кількості мішків на складі.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5